• Altana metalowa "CAPRI"

Meble ogrodowe posiadają przetarcia, rysy i zadrapania, dające efekt naturalnej starości.

2277.00
pc auf den Wunschzettel
Shipping within 24h
Delivery price 30
GLS Courier - EU 30
The Availability Of Last pieces

FIU FIU - only original products!

Szczęśliwi posiadacze własnego ogrodu mają obecnie do dyspozycji mnóstwo ciekawych mebli i dodatków, które uatrakcyjnią przydomowy teren zielony. Jedną z ciekawszych opcji dostępnych w sklepie Altavola jest altana metalowa Capri, dzięki której każdy ogród nabierze sielskiego, śródziemnomorskiego charakteru.

Ogromną zaletą altany jest jej niezwykle ciekawa forma. Model został w całości wykonany z cienkich, metalowych prętów, które wiją się w fantazyjnych liniach, przywodząc na myśl roślinne pnącza. Wewnątrz altany można pomieścić spokojnie stolik i dwa krzesła - w tym celu polecamy pozostałe meble z serii Capri.

Altana ogrodowa metalowa

Dzięki swej ażurowej konstrukcji, altana ogrodowa metalowa serii Capri będzie nie tylko miejscem do wypoczynku, ale też doskonałym stelażem dla rosnących w ogrodzie roślin. Konstrukcja pokryta wijącym się bluszczem zyska na wyglądzie, a w jej wnętrzu znajdziemy nieco cienia, będącego wytchnieniem w słoneczny dzień.

Wykorzystanie wysokiej klasy metalu sprawia, że altana ogrodowa Capri jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjające warunki pogodowe. Dzięki temu konstrukcja może zdobić nasz ogród przez cały rok i nie trzeba chować jej przed mrozami. Cała altana pokryta jest farbą w kolorze białym.

Biała altana

Piękna konstrukcja altany metalowej Capri sprawia, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Projektanci zadbali tutaj o najdrobniejsze detale, wzorując się na motywach roślinnych, które doskonale prezentują się w każdym ogrodzie. Dodatkową zaletą modelu jest jego kolor biały, o lekko „przybrudzonym" odcieniu.

Dzięki takiej kolorystyce altana będzie pasować do każdego ogrodu, doskonale wtapiając się w zielone tło. Szczególnie polecamy jej zakup właścicielom ogrodów w stylu angielskim, charakteryzującego się niezwykle bujną, pozornie przypadkową, kompozycją. Jednak również bardziej stonowane francuskie ogrody zyskają na takim meblu.

Naturalnie postarzana

Altana metalowa Capri swoim wyglądem przypomina minione czasy, a to dzięki licznym przetarciom na farbie. Konstrukcja utrzymana jest w stylistyce vintage, która doskonale pasuje do bujnej roślinności w ogrodzie. Altana nadaje się również jako stelaż do pnących roślin, dzięki którym zyska jeszcze więcej uroku.

The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Register

and be always up to date

Express shipping

by courier

Returns

Fast and easy

Express shipping

by courier

Returns

Fast and easy